Materiały Promocyjne

Rajd po modelu krateru marsjańskiego – film wykonany przez kamerę łazika CanSat.
Wideorelacja z Pikniku Nauki „Eksploracje” w Rzeszowie.
Wideorelacja z 23. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – największego tego typu wydarzenia w Europie, który odbył się 11 maja 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nasze koło naukowe prezentowało swoje osiągnięcia na dwóch stoiskach.
Prezentacje wykonane w związku z programem „Ambasadorzy Kosmiczni” realizowanym we współpracy z Biurem ESERO Polska Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Stream z wykorzystaniem dwóch kamer nagrany podczas europejskiego finału konkursu CanSat na archipelagu Azory. Strumienie wideo osadzone są w panelu obrazującym wskazania czujników minisatelity CanSat.
Prezentacja „w pigułce” o starcie w konkursie CanSat 2018 – budowa oraz testy lądownika i łazika, krótka sekwencja z finałów na Azorach.
Konkurs CanSat 2018 – Relacja z polskich finałów (I miejsce dla naszych uczniów).
Oficjalny film promocyjny drużyny CanSatieros wykonany na finały europejskie konkursu CanSat 2018.
Film promocyjny szkoły z kilkoma ujęciami prezentującymi m.in. Koło Naukowe TechnoZone
Relacja z 24-godzinnego maratonu Dev’s Kitchen, który był dodatkową nagrodą dla ekipy „TechnoZone” zdobytą w konkursie Imagine Cup 2016.
Oficjalna relacja z Festiwalu Nauki w Rzeszowie. Relacja z konkursu minisumo, w którym ekipa TechnoZone zdobyła III miejsce.
Początek działalności koła TechnoZone – III miejsce w walkach robotów kategorii minisumo na Politechnice Rzeszowskiej w ramach Festiwalu Nauki.

© 2016 TechnoZone | WordPress theme by Dameer DJ.