Nasze osiągnięcia

Maj 2019

GG Robot – Ogólnopolski Konkurs Budowy i Programowania Robotów

III miejsce

  • Organizatorzy: Podkarpacki Kurator Oświaty
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski
  • Uczestnicy: Aleksander Stanoch (1aT), Patryk Ciurkosz (1aT), Mateusz Ziobro (1aT)

* * *

Marzec 2019

Hackathon Rzeszów

III miejsce

  • Organizatorzy: Cervi Robotics, ServoCode
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski
  • Uczestnicy: Dawid Surdel (2aT), Dominik Mosoń (2aT), Jakub Stelmach (2aT), Mirosław Warchoł (2aT)

Hackathon Rzeszów

III miejsce

  • Organizatorzy: Cervi Robotics, ServoCode
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski
  • Uczestnicy: Wiktor Jezioro (2bT), Damian Kurek (2aT), Sławomir Rojek (1aT), Przemysław Tworek (2cT)

* * *

Styczeń 2019

Najlepszy raport końcowy CanSat 2018

II miejsce

  • Organizatorzy: Europejska Agencja Kosmiczna
  • Zasięg konkursu: europejski
  • Uczestnicy: Kacper Bassara (3aT), Tomasz Ździebło (3cT), Przemysław Polek (3aT), Łukasz Krystoń (3cT), Paweł Malisz (2aT), Wiktor Jezioro (1bT)

* * *

Kwiecień 2018

CanSat 2018

I miejsce

  • Organizatorzy: polski oddział ESERO Europejskiej Agencji Kosmicznej
  • Zasięg konkursu: ogólnopolskie kwalifikacje do europejskiego finału
  • Uczestnicy: Kacper Bassara (3aT), Tomasz Ździebło (3cT), Przemysław Polek (3aT), Łukasz Krystoń (3cT), Paweł Malisz (2aT), Wiktor Jezioro (1bT)

* * *

Kwiecień 2017

CanSat 2017

II miejsce

  • Organizatorzy: polski oddział ESERO Europejskiej Agencji Kosmicznej
  • Zasięg konkursu: ogólnopolskie kwalifikacje do europejskiego finału
  • Uczestnicy: Tomasz Zdziebło (2cT), Patryk Ciebień (3aT), Artur Czernia (4aT), Kacper Bassara (2aT), Natalia Żmuda (2aL), Anna Wodzisz (2aL), Łukasz Krystoń (2cT), Krystian Nitkowski (2cT), Maksymilian Kania (4aT) oraz Konrad Micek (3aL)

* * *

Marzec 2017

Imagine Cup 2017

5 miejsce

  • Organizatorzy: Microsoft Polska
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski
  • Uczestnicy: Artur Czernia (4aT), Patryk Ciebień (3aT), Tomasz Zdziebło (2cT)

* * *

Czerwiec 2016 r.

Konkurs REMOTE MARS YARD

7 miejsce

  • Organizatorzy: polski oddział ESERO Europejskiej Agencji Kosmicznej i firma ABM Space
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski (szkoły średnie)
  • Uczestnicy: Patryk Pieczonka (2aLO), Kornelia Wróbel (2dLO), Gabriela Szydłowska (2dLO), Jakub Wojnarowski (2dLO), Konrad Micek (2aLO), Patryk Ciebień (2aT), Artur Czernia (3aT), Mateusz Siwula (4cT)

Konkurs Diversity

Miejsca: 4-8

  • Organizator: Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.
  • Zasięg konkursu: ogólnopolski (szkoły średnie)
  • Uczestnicy: Jakub Patałuch (1aT), Przemysław Miler (1aT), Natalia Żmuda (1aLO), Anna Wodzisz (1aLO), Patryk Ciebień, (2aT), Artur Czernia (3aT), Magdalena Pietrucha (1aLO), Olga Jedynak (1aLO)

* * *

Maj 2016 r.

Konkurs WEB.MASTER PODKARPACKI

I miejsce

  • Organizatorzy: Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Rzeszowie, Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie, Ideo Spółka z o.o.
  • Zasięg konkursu: Podkarpacie (szkoły średnie)
  • Uczestnicy: Maksymilian Kania (3aT) – I miejsce; finaliści: Artur Czernia, Bartłomiej Wacko, Arkadiusz Jabłoński – wszyscy z klasy 3aT

* * *

Kwiecień 2016 r.

Konkurs IMAGINE CUP

III miejsce

  • Organizator: Microsoft Polska
  • Zasięg konkursu: międzynarodowy – edycja krajowa (poziom akademicki)
  • Uczestnicy: Artur Czernia (3aT), Patryk Ciebień (2aT), Mateusz Siwula (4cT), Aleksander Ironside (4aT).

Konkurs na najlepszą pracę własną uczniów szkół średnich

III miejsce

  • Organizator: rzeszowski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
  • Zasięg konkursu: Podkarpacie
  • Artur Czernia (3aT), Patryk Ciebień (2aT), Mateusz Siwula (4cT)

* * *

Grudzień 2015 r.

Zawody robotów w kategorii minisumo w ramach Festiwalu Nauki w Rzeszowie

III miejsce

  • Organizator: Politechnika Rzeszowska
  • Zasięg konkursu: Podkarpacie
  • Uczestnicy: Mateusz Siwula (4cT), Patryk Ciebień (2aT) oraz trzech uczniów z 3aT – Artur Czernia, Maksymilian Kania i Bartłomiej Wacko.

© 2016 TechnoZone | WordPress theme by Dameer DJ.